Equips

SENIOR TARONJA

 

SENIOR NEGRE

 

JUNIOR FEMENI

 

JUNIOR MASCULI

 

CADET FEMENI

 

CADET MASCULI

 

INFANTIL TARONJA

 

INFANTIL NEGRE

 

MINI MIXTE

 

PREMINI MIXTE

 

EQUIP TECNIC

 

 

____________________________________________________________________________________________

TEMPORADA 2017-18

SENIOR B
3- ALBERT SURIOL VADRI 4- SERGI MARIN MESSEGUER 5- KEVIN RUIZ HERNÁNDEZ 6- SALVADOR MONTSERRAT RIBAS 7- JOSEP MATEU VIÑAS 8- GABRIEL CARBO CHICON 9- JOSEP RAMON LLEIXA BARTOLI 10- JORDI JANÉ VIÑAS 11- XAVIER JANÉ VIÑAS 12- JOSEP BENACH CAÑIS 13- FERRAN PLANA RIUS 14- FERRAN ROMAGOSA SANCHEZ
JUNIOR MASCULÍ
0- MANEL MEDINA VALDERRAMA 5- ALEIX FONTANALS CEJUELA 6- PAU VALLVERDÚ CUSCÓ 7- GERARD CURADO VENTURA 8- ARNAU SADURNI CEJUELA 9- YASSIR HICHAM 10- PEDRO URBANO FERNÁNDEZ 11- RICARD SURIOL VADRI 12- ROGER ALCOBER LLEVAT – – ENTRENADORS: MÓNICA CONTRERAS i MARC FONT
JUNIOR FEMENÍ
4- MARIA RIBAS MIQUEL 6- LOURDES TERUEL FERNÁNDEZ 7- DANAE GONZÁLEZ WILDBRET 9- ANNA ARIÑO XICOLA 10- MARIA FERNANDEZ SADURNI 11- NAILA JIMENEZ GARCIA 14- JUDITH CURIESES FLORES 15- ARIADNA ALVAREZ PEREZ 18- MARIA MARTINEZ DE LA FUENTE 19- MARIONA VILA PAREDES – – ENTRENADORS: PERE RODRÍGUEZ i ANAIS TARRAGA
CADET MASCULÍ A
4- DANIEL PANADES RODRÍGUEZ 6- SURAFEL FERNÁNDEZ MIRON 7- ISAAC MORENO SAINZ      9- IKER LARA GÓMEZ 11- GERARD DOMINGUEZ SOLE 12- ADRIÀ PASTOR RAJA 13- XAVIER VAZQUEZ GUILLEN 15- ADRIAN ORTUÑO VARGAS – – ENTRENADORS: PABLO BRAVO i GUILLEM VINYES
CADET MASCULÍ B
5- JORDI CATALÀ SANS 6- HUGO DE LA FUENTE MENENDEZ 7- ALEX NAICA 9- ORIOL GALIMANY GARRIGA 10- PAU NAVARRO MATEU 11- JOAN ALEJANDRO JIMENEZ FLOREZ 12- IZAN GARCIA RONDA 13- DANIEL REBOLLO GALVIN 14- RUBEN SAYAGO RAMOS 15- GUIFRÉ CUSIDO SANTOS – – ENTRENADORS: JUAN BERMUDEZ i DANAE GONZÁLEZ
CADET FEMENI
3- NURIA LLORENS SOLE 4- JIN CALAF URGELL 5- MAR VALLVERDU CUSCO 6- AFRICA INGLADA ARBIOL 7- HELENA URBANO FERNANDEZ 8- CARLA LOPEZ HENARES 9- NORA EGGENKAMP 10- MARIAN GOMEZ CUENCA 11- JUDITH LORENTE VIDAL 12- BIANCA MARIA MORAR 13- Mª DEL CARMEN ALARCON VILLANUEVA 14- AINA DIAZ-BLANCO MARRUGAT 15- CARLA VENTOSA RUIZ-PEINADO 16- ARIADNA GOMEZ CAPACETE ENTRENADOR: AGUSTI LLORENS
PREINFANTIL
5- DIDAC LEON VENTURA 6- CRISTO GARCIA NUÑEZ 7- OSCAR RABASSO MONTES 8- HECTOR ROMAN GARCIA 13- JAN BERNAT ROSSELL ROCA 14- JOSEPH DESMOSTHENOUS BONASTRE 15- BIEL CABALLE ADRIÀ 16- MARC SURIOL VENTOSA 17- RICARD URPÍ VILANOVA – – ENTRENADORS: MONICA CONTRERAS i ANNA ARIÑO

 

MINI
5- JORDI PALAU JIMENEZ 7- MARC URGELL DOMINGO 9- GERARD SALVADOR PONCE 10- SERGI ZARAGOZANO REMON 12- DAMIÀ SICART WYTTENBACH 13- IAN PEREZ HERNANDEZ 14- QUIQUE HERNANDEZ LUQUE 15- SILVIA ARRANZ MEDIAVILLA 17- AGATHE CARLA MPORO ANAIS – – ENTRENADOR: GUIFRÉ SASTRE
PREMINI
4- ANDREA PEREZ OTERO 6- BIEL SAPERAS ROMAGOSA 7- MARIA DEL MAR ALARCON VILLANUEVA 8- MARIA RABASSO MONTES 9- HODEI GARRAZA ARUS 10- NOAH SADO MONTALBAN 11- SAMI MOUNADIL CRUZ 12- AINA TEICHENNE QUIROGA 14- AROA DIAZ MORGADO 15- ALVARO CARRASCO CASTIELLA 17- ROGER PAMIES RABASSA 18- MARÇAL MONTSERRAT SIMON 19- POL HUGUET LOPEZ – – ENTRENADOR: MARIA FERNANDEZ
ESCOLA
-DAMIÀ RABASSO MONTES- -ROGER NAVAL CARRETERO- -ELBA NAVAL CARRETERRO- -JOEL HERNANDEZ LUQUE- -IVAN INGLADA JARA- -ROGER PARDO CECCONI- -NIL LEON VENTURA- – ENTRENADOR: GERARD OLIVELLA

EQUIP TECNIC